Locatie:

brede school het Podium/basisschool Maria Regina
Waterlinie 1
4651 EB Steenbergen

 

Programma van zaterdag 22 juni

 Tijd  Orkest

 Concert

 

13.00
Podium 1 en 2
Alle Volharding leden Gezamenlijke opening.
13.30
Podium 1
Alle Spelenderwijs
schoolorkesten en de
Speel!tuin leerlingen
 Muzikaal verhaal “Reis naar de muziek”.
14.30
Podium 2
 Diplomauitreiking Spelenderwijs Diplomauitreiking Spelenderwijs leerlingen
14.45
Podium 1
Muzieketiers “Jong voor Oud” meezing concert
15.20
Workshopruimte
Saxofoonworkshop Maarten Stalpers  Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd
15.25
Workshopruimte
Trombone- en baritonworkshop Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd 
15.30
Podium 2
 Diplomauitreiking Stappen examens Instap, stap 1 en stap 2 diplomauitreiking
15.45
Podium 1
Klein orkest Taart en Tombola concert
15.45 tot 16.15
Muziek lokaal
Muziekles voor vluchtelingenwerk Workshop voor vluchtelingen kinderen met hun ouders
16.20
Workshopruimte
Klarinetworkshop Maarten Stalpers Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd
16.30
Podium 2
Presentatie
zwaarkoperworkshop
Judith van Boven
 Presentatie van onze bariton en trombone leerlingen
16.30 tot 17.15
Muziek lokaal
Workshop kleutermuziek Workshop voor alle kinderen van groep 1 en 2 uit heel
Steenbergen
16.45
Podium 1
JONG Volharding muzikaal Pop-up
restaurant
Indien u aangemeld heeft kunt u komen dineren.
Alleen genieten van de muziek mag natuurlijk ook!
17.15
Workshopruimte
Dwarsfluitworkshop Rogier de Pijper Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd
17.25
Podium 2
Presentatie sax en
klarinetworkshop
Maarten Stalpers
Presentatie van onze klarinet en saxofoon leerlingen 
17.40
Podium 1
 JONG Volharding muzikaal Pop-up
restaurant
Vervolg van het concert van JONG Volharding
18.20
Podium 2
Presentatie
dwarsfluitworkshop
Rogier de Pijper
 Presentatie van onze fluit leerlingen
18.35
Podium 1
 Persi Swing Collective Big
Band
Play along with Persi: leerlingen van de vooropleiding
muziek spelen met onze big band
19.15
Podium 2
Poporkestje / Rijks Leerlingen van het Rijks spelen een kort programma 
19.30
Podium 1
Persi Swing Collective Big
Band
Vervolg Play along with Persi
20.10
Podium 1
Poporkestje / Rijks Even een momentje geduld aub!
20.25
Podium 1
Harmonieorkest Gala concert met optredens van diverse lokale
artiesten
21.45
Podium 1
Harmonieorkest Maestro concert met drie Maestro’s die strijden om de
titel 
23.00
Podium 2
Poporkestje Volharding Enthousiaste jongelui die populaire muziek brengen 
23.15
Podium 1
Muziek Maten en
Percussie groep
Orchestra & DJ - Disco and dance concert
0.00 Podium 2 Poporkestje Volharding  Enthousiaste jongelui die populaire muziek brengen

 

Programma van zondag 23 juni

 Tijd

 Orkest

 

 Concert
0.15
Podium 1
JONG Volharding Popconcert van JONG samen met een Steenbergse
rockband
1.15
Podium 2
Poporkestje Volharding Enthousiaste jongelui die populaire muziek brengen 
1.30
Podium 1
Project orkest Nachtelijke repetitie voor het filmconcert van zondag
11.00
5.00
Podium 1 of 2
Goedemorgen WAKKER
WORDEN band
 Opstarten na een lange nacht met deze swingende,
Steenbergse formatie
6.00
Podium 1
Percussiegroep XXL Fitness sessie op super strakke slagwerkmuziek
6.45
Podium 2
Bass en Brass Relaxed maar swingend intermezzo van jonge
muzikanten 
7.00
Podium 1
Spelenderwijs Pyjamaconcert door alle kinderen van de
Spelenderwijs schoolorkesten
7.40
Workshopruimte
Hoornworkshop Arno de Klerck Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd
7.45
Podium 2
Bass en Brass Relaxed maar swingend intermezzo van jonge
muzikanten 
8.00
Podium 1
Het Klein Orkest Ontbijtconcert waar u kunt genieten van uw eigen
boterhammen of van uw gereserveerde ontbijtje
8.30
Workshopruimte
Slagwerkworkshop Peter van Aart Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd
8.45
Podium 2
Presentatie
hoornworkshop Arno de
Klerk
Presentatie van onze hoorn leerlingen 
9.00
Podium 1
JONG Volharding Muzikale Sprookjes verteld en gespeeld door JONG
Volharding
9.40
Workshopruimte
Trompet workshop Jeroen Schippers Voor de kinderen die hiervoor zijn uitgenodigd

9.45

Podium 2

Presentatie slagwerkworkshop
Peter van Aart
Presentatie van onze slagwerk leerlingen 

10.00

Podium 1

Muziek Maten Het leukste concert van het jaar, speciaal voor en
samen met mensen met een beperking
10.00
Muziek lokaal
Workshop baby’s/peuter muziek Workshop voor alle kinderen van 0 tot 4 jaar uit heel
Steenbergen
10.45
Podium 2
Presentatie
trompetworkshop Jeroen
Schippers
Presentatie van onze trompet leerlingen 
11.00
Podium 1
Projectorkest Filmconcert door het projectorkest van de vijf
muziekverenigingen
11.30
Podium 2
Klarinetkwartet Vier jonge meiden met een passie voor klarinet 
11.45
Podium 1
Harmonie Slotconcert, een kijkje in de historie van de vereniging
12.45
Podium 1 en 2
Alle Volharding leden Gezamenlijke afsluiting
Zondag 23
juni om
13.00
Marathon afgelopen !

 

 

leven lang muziek old